główna księgowa/główny księgowy, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/348/10/2018/MK - 54632

opis stanowiska

Księgowość to coś co lubisz ? Masz doświadczenie w tym obszarze i chcesz się dalej rozwijać ?

Dołącz do prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej i aplikuj już dziś.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet medyczny
  • realne możliwości rozwoju
  • pracę od poniedziałku do piątku

zadania

  • księgowanie dokumentów i prowadzenie ksiąg handlowych
  • koordynacja i nadzór nad pracą działu księgowości
  • sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej na potrzeby Zarządu, US, GUS, NBP oraz banków
  • zapewnienie poprawności ewidencji księgowej, obowiązków podatkowych i sprawozdawczości finansowo-księgowej
  • nadzór, wsparcie merytoryczne oraz organizacja pracy podległego zespołu

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość/ Finanse/ Bankowość lub pokrewne)
  • udokumentowane kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku w spółce z o.o.
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • biegła znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego oraz rozliczeń walutowych
  • sumienność, dokładność i terminowość
  • dobra znajomość programów Excel i Word
  • znajomość programu księgowego INSERT (Subiekt, Rewizor)
  • znajomość języka niemieckiego (mile widziana)