główna/y księgowa/y, jaktorów

lokalizacja
jaktorów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/655/04/2021/MD - 69856

opis stanowiska

jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie księgowości, lubisz budować i ulepszać procesy księgowe i masz doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu zespołu, zgłoś się! praca w międzynarodowym, dynamicznym środowisku czeka!

oferujemy

  • prace w międzynarodowym środowisku
  • pracę w bezpiecznym biurze
  • ciekawe wyzwania w związku z wdrażaniem nowego ERP
  • atrakcyjne wynagrodzenia i bonus roczny
  • auto służbowe
  • opieka medyczna z pakietem stomatologicznym
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do urlopu i szkoleń

zadania

  • zarządzanie zespołem
  • nadzór nad księgowością całej spółki
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów zewnętrznych
  • bieżąca współpraca z bankami
  • pełna odpowiedzialność za podatki i sporządzanie deklaracji podatkowych
  • pełna odpowiedzialność za dokumentację cen transferowych,
  • pełna odpowiedzialność za wypełnianie obowiązków wobec urzędów skarbowych, GUS, Instytucji finansowych (NBP, Banków, firmy leasingowe etc)
  • optymalizacja procesów księgowych i kontroli wewnętrznej

oczekujemy

•min. 5 - letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Główny Księgowy lub podobnym

•bardzo dobra praktyczna i aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

•doświadczenie w doskonaleniu procesów i wdrażaniu procedur księgowych

•praktyczna znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel

•znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

•sumienność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy

•znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

•wysokie kompetencje komunikacyjne i umiejętności budowania zespołu