główna/y księgowa/y, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna olszewska+48 605 122 031
numer referencyjny
/531/07/2019/IK - 59298

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku księgowej/-go ? Lubisz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na tworzenie procesów w firmie?Zgłoś się do nas!

oferujemy

  • interesującą pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

zadania

  • zarządzanie pracą zespołu
  • przygotowywanie i odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe i rachunkowe
  • prowadzenie i odpowiedzialność za księgi rachunkowe
  • księgowanie faktur kosztowych i towarowych oraz potwierdzanie korekt
  • przygotowywanie dokumentów do kontroli
  • sporządzanie deklaracji VAT-7, GUS, CIT 10Z, IFT, NBP i innych wskazanych, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • współpraca z instytucjami kontrolnymi: administracja skarbowa, biegli rewidenci, audytorzy wewnętrzni i inni
  • uczestniczenie przy sporządzaniu sprawozdania finansowego spółki

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • minimum 5-letniego doświadczenia na stanowisku księgowej/-go
  • minimum 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • zdolności analitycznych