główna/y księgowa/y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/576/09/2020/MD - 65850

opis stanowiska

posiadasz doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i nie boisz się wyzwań i odpowiedzialności za powierzone zadania? nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość stworzenia procesów księgowych od podstaw (przejęcie księgowości z biura rachunkowego)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość wzięcia udziału w pełnym wyzwań projekcie
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej

zadania

  • organizacja, zarządzanie wszystkimi procesami księgowymi w firmie od podstaw
  • sporządzanie deklaracji, zeznań podatkowych (VAT i CIT) zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór nad prowadzeniem pełnej księgowości spółki
  • nadzór i koordynacja działań związanych z zamknięciem roku
  • współpraca z innymi działami w kontekście opiniowania umów
  • współpraca z urzędami, bankami oraz organami podatkowymi

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość/finanse/bankowość lub pokrewne)
  • doświadczenia w pracy na podobnym samodzielnym stanowisku
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętności podejmowania decyzji, współpracy bezpośrednio z Zarządem spółki
  • dostępności do rozpoczęcia pracy od grudnia
  • biegłej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego