główna/y księgowa/y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/26/05/2021/MD - 69912

opis stanowiska

jeśli posiadasz doświadczenia w pracy na stanowisku team leadera działu księgowego, obliczenia podatkowe oraz sprawozdawczość grupowa nie maja przed Toba tajemnic, chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku a do tego biegle posługujesz się językiem angielskim nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o premie
  • pakiet benefitów takich jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół

zadania

  • nadzór nad sporządzaniem deklaracji, zeznań podatkowych (VAT i CIT) oraz informacji podsumowujących, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie sprawozdań finansowych wg standardów IFRS
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz procedur księgowo-podatkowych
  • współpraca z urzędami, bankami oraz organami podatkowymi
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu informacji i prawidłowej gospodarki finansowej

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość/finanse/bankowość lub pokrewne)
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • biegłej znajomości zagadnień z zakresu księgowości oraz prawa podatkowego
  • umiejętności delegowania zadań i motywowania zespołu