główny administrator, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika łukaszewicz+48 +665 201 601
numer referencyjny
/458/06/2020/WŁ - 64286

opis stanowiska

Dla lidera w branży ubezpieczeniowej, największej instytucji finansowej w Polsce oraz Europie środkowo- wschodniej aktualnie poszukuję  Administratora, który ma doświadczenie w obszarze utrzymania aplikacji biznesowych i usług IT lub zarządzania dostawami sprzętu i oprogramowania.

oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • dostęp do platformy benefitowej
  • rozwojową prace przy ciekawych projektach

zadania

  • Wdrożenie i konfiguracja aplikacji Hitachi Content Platform Anywhere zgodnie z dokumentacją techniczną w środowisku informatycznym
  • Konfiguracja środowiska testowego, pre-produkcyjnego i produkcyjnego zgodnie z dokumentacją techniczną, przekazanie aplikacji do testów bezpieczeństwa, wydajnościowych i funkcjonalnych
  • Wsparcie w analizie błędów podczas testów bezpieczeństwa, wydajnościowych i funkcjonalnych
  • Zaplanowanie i realizacja testów pozafunkcjonalnych rozwiązania
  • Weryfikacja poprawności funkcjonowania aplikacji na środowisku produkcyjnym
  • Wsparcie stabilizacji, rozwiązywanie incydentów i problemów związanych z aplikacją
  • Zapewnianie ciągłości działania aplikacji
  • Obsługiwanie zgłoszeń użytkowników w obszarze aplikacji
  • Opracowanie raportu po zakończeniu okresu stabilizacji zawierającego podsumowanie incydentów, oraz znanych błędów i problemów
  • Opracowanie dokumentacji wymaganej do przekazania rozwiązania do eksploatacji zgodnie ze standardami PZU

oczekujemy

• bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL

• wiedza z zakresu konfiguracji serwerów aplikacyjnych: Apache, Tomcat, Oracle WebLogic, Microsofl IIS

•  wiedza na temat relacyjnych baz danych Oracle lub DB2 lub Informix lub MS SQL

•  wiedza z zakresu procesów ITIL zarządzania incydentami, problemami, zmianami

• znajomość zasad działania i optymalizacji JVM lub dotNET CLR

• mile widziana umiejętność organizacji pracy zespołu w metodykach zwinnych SCRUM (Agile) lub KANBAN

• znajomość rozwiązań obiektowej pamięci masowej, w szczególności technologii z rodziny Hitachi Content Platform (HCP) będzie dodatkowym atutem

• wiedza z zakresu sieci SAN

•  znajomość systemów operacyjnych AIX lub Linux lub Windows Server