główny analityk, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

klaudia sołdon+48 695951574
numer referencyjny
/290/06/2018/KS - 51999

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, wiodącej na rynku firmy ubezpieczeniowej poszukujemy Analityka Głównego.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o B2B
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
  • biuro w dogodnej lokalizacji

zadania

  • Wypracowanie i ustrukturyzowanie (wspólnie z interesariuszem biznesowym) potrzeb biznesowych dla wydania 2019’03.
  • Współpraca z architektem rozwiązania w zakresie opracowania koncepcji rozwiązania
  • Wsparcie analityków systemowych na etapie opracowywania backlogów zmian dla poszczególnych systemów
  • Weryfikacja spójności poszczególnych backlogów systemowych oraz zgodności z koncepcja rozwiązania
  • Analiza zgłoszonych w trakcie projekcie zmian (CR)
  • Analiza zidentyfikowanych w trakcie projektu istotnych kwestii otwartych
  • Raportowanie do kierownictwa projektu postępu prac analitycznych na wydanie

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka lub kierunki pokrewne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiza systemowa i biznesowa)
  • Umiejętność modelowania danych
  • Znajomość SQL oraz narzędzia Enterprise Architect
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej lub finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych