główny księgowy/ główna księgowa, świebodzin

lokalizacja
świebodzin, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/217/02/2021/AK - 68103

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Główny księgowy/Główna księgowa i chcesz dołączyć do firmy produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku? Jeżeli tak, zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja- okolice Świebodzina

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • świadczenia na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • świadczenia z ZFŚS, m.in. paczki dla dzieci
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • niezbędne szkolenia

zadania

  • nadzór nad całokształtem zagadnień księgowych wynikających z ustawy o rachunkowości i innych aktów prawnych
  • organizacja pracy działu księgowości, odpowiedzialność za ciągłość jego działania oraz optymalizacja procesów
  • dbałość o zgodność z prawem oraz terminowość realizacji wymaganych prac ewidencyjnych oraz rozliczeń
  • nadzór nad całokształtem zagadnień podatkowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatku dochodowego
  • nadzór nad prawidłowym sporządzaniem deklaracji podatkowych Vat, JPK Vat oraz innych niezbędnych deklaracji podatkowych i informacji podatkowych (m.in. PCC, podatek od nieruchomości)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, zapewnianie ich poprawności merytorycznej, zgodności z prawem oraz merytoryczności
  • organizacja i nadzór nad całością zadań związanych z inwentaryzacją majątku na potrzeby księgowe
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych
  • zapewnianie płatności zgodnie z terminami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • dokładności, terminowości, skrupulatności