handlowiec w branży poligraficznej, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/140/03/2021/AR - 68980

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w branży poligraficznej? Jesteś handlowcem z krwi i kości a marketing to twój konik? Wyślij do nas aplikację na stanowisko HANDLOWCA W BRANŻY POLIGRAFICZNEJ w woj. lubelskim. Szukamy osoby kreatywnej, mocno zaangażowanej w swoje działania i chętnej do dzielenia się doświadczeniem branżowym.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premię z zysku działu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (UoP)
  • szkolenia wdrażające
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

zadania

  • prowadzenie aktywnej sprzedaży
  • rozwój marketingu, prowadzenie działań marketingowych
  • badanie rynku lokalnego/analiza działań konkurencji
  • opieka nad kluczowymi klientami

oczekujemy

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży poligraficznej
  • wykształcenia wyższego (mile widziane zarządzanie i marketing)
  • znajomości pakietu Ms Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności budowania relacji z innymi
  • kreatywności i zaangażowania
  • komunikatywności