handlowiec z niemieckim, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/12/05/2019/AK - 58391

opis stanowiska

Chcesz za swoją pracę otrzymywać wynagrodzenie adekwatne do wkładu w pracę? Kontakt z klientem niemieckojęzycznym nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Aplikuj na naszą ofertę i podejmij pracę na miejscu!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • wynagrodzenie składające się ze stabilnej podstawy oraz premii miesięcznej, uzależnionej od indywidualnych wyników
  • pracę stacjonarną w godzinach 8-16 w biurze zlokalizowanym w Gorzowie Wlkp.
  • pełne wdrożenie w wykonywanie obowiązków

zadania

  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów niemieckojęzycznych
  • utrzymywanie dobrych relacji i stały kontakt z obecnymi klientami firmy
  • realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy,
  • bieżąca analiza sprzedaży,
  • przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, negocjowanie transakcji i umów handlowych
  • profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • budowanie długofalowych relacji z klientami

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B2)
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • zorientowania na klienta oraz na zadania
  • prawa jazdy kat. B
  • wysokiej kultury osobistej, relacyjności
  • chęci do nauki