hr administrator z językiem francuskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marcin baliszewski+48 +48697800853
numer referencyjny
/85/12/2018/MB - 55523

opis stanowiska

Ile razy żałowałeś: „Tyle lat nauki języków i nigdy tego nie wykorzystałem- dlaczego wybrałem właśnie język francuski.”?Teraz masz szansę to zmienić. Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę, w której język francuski to podstawa komunikacji i początek międzynarodowych znajomości! Aplikuj na stanowisko HR Administrator z językiem Francuskim

Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, docelowo z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • kontakt z klientami wewnętrznymi
  • udzielanie wsparcia w zakresie zapytań z obszaru HR
  • administracja personalna pracowników francuskich
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny
  • zorientowanie na klienta i pracę zespołową
  • dokładność oraz umiejętność zarządzania swoim czasem