hr administrator z językiem francuskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja kościńska+48 +48 697 800 764
numer referencyjny
/524/03/2019/PKa - 57516

opis stanowiska

Pragniesz rozpocząć karierę w obszarze Human Resources? Masz pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta oraz bardzo dobrze posługujesz się językiem francuskim? Ta oferta jest idealna dla Ciebie !

Dla naszego klienta  klienta międzynarodowego lidera działającego w branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko HR Administrator z językiem francuskim.

oferujemy

  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy ( z możliwością przedłużenia)
  • praca w godzinach biurowych 8-16, 9-17
  • pracę w pełnym wyzwań międzynarodowym środowisku Finance Shared Services w Warszawie

przyjazną atmosferę w zespole

  • pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport

zadania

  • przygotowywanie umów pracowników oraz inne dokumenty związane z procesem zatrudnienia,
  • dbanie o przesyłanie danych i ich jakość w różnych systemach HR
  • przygotowywanie raportów dotyczących HR , danych oraz analizy dotyczącej administracji pracowników
  • pomoc pracownikom, menadżerom i partnerom biznesowym HR we Francji w różnych kwestiach

związanych z HR za pośrednictwem telefonów i e-maili

  • branie udziału w przeglądzie procesów HR w celu ciągłego doskonalenia ich jakości
  • wsparcie zespołu HR naszego klienta w różnych codziennych operacjach i projektach HR

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie obszarem HR
  • skoncentrowanie na kliencie
  • doświadczenie w firmach SSC/BPO będzie atutem