hr administrator, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

marcin baliszewski+48 +48697800853
numer referencyjny
/86/11/2018/MB - 54953

opis stanowiska

Zastanawiasz się, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w

nowoczesne technologie oraz oferuje szanse na rozwój i zdobycie doświadczenia w branży HR? Teraz możesz to sprawdzić!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów ( karta sportowa, możliwość dołączenia do opieki medycznej)
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji o ustabilizowanej pozycji na rynku

zadania

  • planowanie spotkań z kandydatami dla członków zespołu HR - rezerwowanie sal konferencyjnych oraz aktualizowanie baz danych
  • kontakt z zewnętrznymi agencjami pracy - potwierdzanie rekrutacji, rozliczanie i fakturowanie zewnętrznych agencji
  • współpraca z biurami karier
  • aktywne wsparcie wewnętrznych programów rekrutacyjnych
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego dla członków zespołu HR - zapewnienie płynnego przepływu informacji w związku z procesami rekrutacyjnymi
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji kadrowej

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • rozumienia zagadnień związanych z obszarem HR
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • energii i motywacji do ciągłego rozwoju