hr administrator, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
6,000 - 8,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/440/03/2021/AŁ - 68994

opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera rynku farmaceutycznego, bardzo rozpoznawanego brandu poszukujemy HR Administratora. Jest to rola idealna na kandydatów z 2-4 letnim doświadczeniem w obszarze administracji personalnej, szczególnie w środowisku SSC / BPO.

oferujemy

  • możliwość rozwoju, nauki
  • możliwość wsparcia lokalnych projektów HR
  • konkurencyjne wynagrodzenie 6000 -8000 PLN brutto

zadania

  • administracja i wsparcie procesów HR (w tym również outsourcing)
  • przyjmowanie i analiza zapytań z zakresu kadrowo-płacowego
  • ewidencja i weryfikacja czasu pracy pracowników
  • przygotowywanie raportów z zakresu płac, kadr oraz czas pracy,
  • kontakt z menedżerami i pracownikami w zakresie wykonywanych zadań
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz benefitowej

oczekujemy

  • 2-4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości systemu Workday - mile widziane
  • znajomości prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenia we współpracy z zewnętrznymi dostawcami benefitów
  • doświadczenia w naliczaniu płac lub doświadczenia we współpracy z zewnętrznym dostawcą (weryfikacja listy płac)
  • mile widziane doświadczenie w obszarze procesowania zatrudniania obcokrajowców.