hr advisor with french, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

klaudia batorowicz+48 607303901
numer referencyjny
/216/09/2019/KB - 60501

opis stanowiska

Biegle posługujesz się językiem francuskim, hiszpańskim oraz angielskim? Szukasz pracy w obszarze HR? Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś otwarty/a komunikatywny/a? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie znanej na całym świecie? Jeśli na wszystkie pytania odpowiadasz twierdząco-mamy pracę dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę na czas 6-7 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • duży wybór benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie, lunch voucher)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

zadania

  • prowadzenie serwisu HR dla pracowników z Francji
  • back-up dla osób pracujących w języku hiszpańskim lub/i francuskim
  • wsparcie pracowników w zakresie HR & Payroll
  • zarządzanie bieżącymi sprawami pracowników

oczekujemy

  • znajomości języka francuskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości języka angielskiego
  • znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym przydatnym atutem
  • komunikatywności
  • otwartości na codzienny kontakt z klientem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem