hr business partner / hr specialist, elbląg

lokalizacja
elbląg, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

lucjan dybczak+48 605306803
numer referencyjny
/16/09/2020/LD - 65335

opis stanowiska

Zastanawiałeś/-as się kiedyś, jak to jest pracować w naprawdę fajnej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje ciekawy pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok! :-)

oferujemy

  • samodzielnie stanowisko pracy w firmie IT nastawionej na rozwój, a co najważniejszej - nastawionej na HR
  • możliwość budowania struktur HR
  • dowolny model zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B (z zachowaniem pełnego urlopu)
  • dodatkowy dzień urlopu
  • udział w szkoleniach oraz w kursach językowych
  • kartę Multisport
  • wczasy pod gruszą
  • wspólne wyjścia po pracy, świętowanie urodzin i rocznic, firmowe imprezy integracyjne

zadania

  • Koordynacja programów rozwojowo-szkoleniowych w firmie, w tym na dalszym etapie tworzenie zakresu i harmonogramu szkoleń
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, koordynacja i prowadzenie procesów end-to-end
  • Współtworzenie i rozwój narzędzi rekrutacyjnych
  • Koordynowanie programu wprowadzania nowych pracowników w organizacji, w tym min. przygotowywanie listów intencyjnych, przekazywanie dokumentów związanych z umową, wyposażenie  w odpowiednie narzędzia stanowiska pracy przed pojawieniem się pracownika
  • Budowa programu onboarding’owego
  • Stworzenie spójnej dla wszystkich trzech oddziałów polityki zewnętrznego i wewnętrznego employer brandingu
  • Proponowanie działań mających na celu podniesienie efektywności zespołów, w tym m.in. audyt i doskonalenie pakietu benefitowego
  • Obsługa pracowników w sprawach personalnych
  • Wspieranie menedżerów w zakresie zarządzania zespołami

oczekujemy

Że odznacza Cę:

  • Samodzielność w prowadzeniu zróżnicowanych pod kątem obszarów działania firmy rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie (m.in. role w obszarze IT, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, finansów)
  • Doświadczenie w pracy w obszarze HR min. 3 lata
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi i najlepszych praktyk HR  w obszarze zarządzania, rekrutacji, komunikacji, budowania zaangażowania, motywowania, szkoleń i rozwoju
  • Umiejętność budowania relacji
  • Otwartość na ludzi i nowe rozwiązania
  • Umiejętność dojrzałego doradzania w kwestiach personalnych i rozwiązywania złożonych problemów w tym zakresie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1+/B2) - to dodatkowy atut
  • Wykształcenie wyższe z zakresu psychologii, ZZL lub pokrewnych kierunków
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń – to dodatkowy atut