hr business partner (learning&development), gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/144/11/2018/DH - 55019

opis stanowiska

HR – rozwój – pasja

Doskonale rozumiesz ten łańcuch? Świetnie, do objęcia stanowiska HR business partnera w obszarze learning&development już tylko trzy kroki!

Pierwszy z nich – złożenie CV. Drugi – wspólna kawa z Randstad i rozmowa. Trzeci – wspólna kawa z pracodawcą, czyli z największym na świecie przetwórcą łososia!

oferujemy

  • Przede wszystkim chcemy Cię zapewnić, że będziesz mieć szerokie możliwości rozwoju zawodowego – nasze środowisko jest dynamiczne, napędzające zmiany, w tym również w obszarze HR.
  • Dodatkowo dużą samodzielność działania, przestrzeń do realizacji zadań strategicznych dla całej organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym poziomem zarobków
  • Pracę w dynamicznym, fajnym, otwartym i wspierającym się zespole, doświadczonych specjalistów w obszarze HR
  • Przestrzeń do tworzenia dużych i złożonych programów rozwojowych
  • Twój rozwój poprzez udział w szkoleniaxh
  • Wsparcie relokacyjne, jeśli planujesz dużą zmianę, jaką jest przeprowadzka

zadania

  • Kreowanie strategii i projektowanie (we współpracy z dostawcami) szkoleń oraz ścieżki rozwoju, w tym: zarządzanie talentami, rozwój kluczowych kompetencji
  • Merytoryczne wsparcie menedżerów w identyfikacji potrzeb i doborze odpowiednich metod rozwoju
  • Analiza wskaźników HR – budowanie na jej podstawie działań rozwojowych
  • Organizacja sesji szkoleniowych
  • Współpraca z dostawcami usług szkoleniowych, wspólny dobór odpowiednich narzędzi oraz rozwój bazy dostawców
  • Kompleksowe koordynowanie projektów z obszaru rozwoju
  • Zarządzanie budżetem szkoleniowym

oczekujemy

  • Min. 2-letniego doświadczenia w obszarze learning&development z wewnętrznego działu HR
  • Doświadczenia w tworzeniu polityki/strategii  rozwoju
  • Doświadczenia w projektowaniu programów rozwojowych na szeroką skalę, sesji oceny kompetencji, programów talentowych
  • Znajomości rynku dostawców usług szkoleniowych oraz usług, w tym usług związanych z oceną kompetencji
  • Znajomości nowoczesnych i tradycyjnych metod szkoleniowych, jak i metodologii testów opartych na rozwoju
  • Silnej orientacji na potrzeby biznesu, umiejętności zbadania potrzeb i dostosowywania rozwiązań
  • Umiejętności analityczne, ustalania priorytetów, planowania
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy z zespołem
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikacji
  • Dużej dojrzałości biznesowej
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – pozwalającej na rozmowę oraz przygotowanie raportów/prezentacji