hr site manager, stryków

lokalizacja
stryków, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/68/07/2019/MAKata - 59432

opis stanowiska

Jesteś doświadczonym ekspertem w obszarze HR? Posiadasz szeroką wiedzę i doświadczenie zdobyte w branży produkcyjnej? Lubisz pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku na samodzielnym stanowisku ? Mamy ofertę pracy wprost dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw z zakresu HR
  • uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • pracę na stanowisku umożliwiającym duży rozwój zawodowy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, fundusz świadczeń socjalnych)

zadania

  • wspieranie kierownictwa w zakresie realizacji celów biznesowych firmy
  • współpraca z agencjami pracy w zakresie zatrudnienia pracowników tymczasowych
  • badanie opinii i potrzeb pracowniczych
  • koordynowanie  procesu w obszarze kadr i płac
  • kształtowanie kultury organizacyjnej
  • organizowanie eventów dla pracowników
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • tworzenie i realizowanie strategii rozwoju pracowników, szkoleń oraz onboardingu
  • współpraca z globalnym działem HR w celu realizowania polityki personalnej dla całej grupy kapitałowej

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie, Ekonomia)
  • ponad 2- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (min. B2; codzienna komunikacja ustna i pisemna)
  • dbałości o szczegóły
  • doskonałej umiejętności rozwiązywania problemów
  • umiejętności zarządzania projektami
  • praktycznej wiedzy o systemach i narzędziach wykorzystywanych w obszarze HR
  • dobrej znajomość prawa pracy