hr specialist, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka madej+48 501327453
numer referencyjny
/197/03/2019/AM - 57230

opis stanowiska

Posiadasz pasję do pracy z ludźmi i jesteś skoncentrowany na rozwoju swojej kariery w HR? Biegle posługujesz się językiem angielskim, a także hiszpańskim lub portugalskim? Chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie, która stawia na rozwój pracowników?

Zaaplikuj!

oferujemy

  • pracę w wiodącej firmie w branży tytoniowej
  • możliwości rozwoju w dziale HR działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)
  • atrakcyjnego wynagrodzenia

zadania

• wsparcie pracowników firmy z Hiszpanii i Portugalii w sprawach związanych z HR

• proaktywne działanie we wszystkich zlecanych zadaniach

• utrzymywanie płynności informacji w SAP

• prowadzenie dokumentacji pracowniczej w SAP i dbanie o jej prawidłowość

• tworzenie raportów

• koordynowanie wewnętrznych zamówień rekrutacyjnych

• uczestniczenie w tłumaczeniu i recenzowaniu dokumentów dotyczących procesów HR

oczekujemy

  • doskonałej znajomości języka hiszpańskiego lub portugalskiego oraz angielskiego (poz. C1)
  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • bardzo dobrej znajomości SAP
  • umiejętności analitycznych, skupienia na szczegółach, zaangażowania
  • komunikatywności i proaktywności w działaniach