hr specialist, torzym

lokalizacja
torzym, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/100/09/2018/AK - 53770

opis stanowiska

Szukasz nowych wyzwań w obszarze HR, w międzynarodowym środowisku? Potrafisz samodzielnie naliczać wynagrodzenia? W takim razie nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • benefity pozapłacowe- m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, karta sportowa

zadania

  • bieżąca administracja personalna (kwestie związane z zatrudnianiem, zwalnianiem itp.)
  • prowadzenie dokumentacji personalnej: tworzenie i prowadzenie akt osobowych, kartotek urlopowych, chorobowych, dokumentacji ZUS
  • obsługa programu kadrowo-płacowego
  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umowy o pracę, umów cywilno-prawnych
  • archiwizacja dokumentów
  • udział we wdrażaniu polityki płacowej, systemów motywacyjnych, działań rozwojowych
  • przygotowywanie raportów na zamknięcie miesiąca
  • planowanie czasu pracy, tworzenie grafików
  • prowadzenie rozliczeń, sporządzanie deklaracji dla ZUS, US, GUS, PFRON

oczekujemy

  • min. 3-letniego doświadczenia w obszarze HR
  • doświadczenia i samodzielności w obszarze kadr i płac
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu praca pracy i ubezpieczeń społecznych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • dyspozycyjności
  • sumienności, dobrej organizacji