hr specialist/coordinator, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata pasik-zawadzka+48 +48 697 871 134
numer referencyjny
/33/03/2019/MP - 57135

opis stanowiska

Jesteś pasjonatem HR? Chcesz pracować w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży? Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności przywódcze, lubisz wyzwania i nieustannie chcesz się rozwijać? Nie zwlekaj, czekamy właśnie na Ciebie! Prześlij nam swoje CV.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie, która w swojej branży jest liderem na rynku
  • dynamiczne środowisko pracy
  • kontakt z językiem angielskim
  • lokalizację biura w centrum Warszawy
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę

zadania

  • zarządzanie projektami rekrutacyjnymi
  • współpraca z agencjami doradztwa personalnego
  • koordynowanie procesem zatrudniania nowych pracowników, on-boardingu
  • planowanie ścieżek karier
  • udział w przygotowywaniu programów motywacyjnych i benefitowych
  • wsparcie w procesie oceny pracowniczej
  • koordynowanie i wdrażanie programów rozwojowych i szkoleniowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
  • przygotowywanie raportów z obszaru ZZL

oczekujemy

  • 2-3 lata doświadczenia w obszarze HR (praca w firmie o międzynarodowej strukturze będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek ZZL lub pokrewny )
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (konieczna) i/lub hiszpańskiego
  • wiedza z zakresu prawa pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność, wielozadaniowość
  • bardzo dobra organizacja
  • chęć rozwoju
  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku