hr training associate, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka madej+48 501327453
numer referencyjny
/7/11/2018/AM - 54878

opis stanowiska

Znasz świetnie język angielski i chciałbyś rozpocząć karierę w dziale HR międzynarodowej firmy? Aplikuj! Dajemy szansę na zdobycie pierwszych zawodowych doświadczeń w dziale szkoleń w firmie Philip Morris International.

oferujemy

  • poznanie środowiska działu zasobów ludzkich działających w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • poznanie różnych procesów HR, a w szczególności centralnego zarządzania szkoleniami w krajach obsługiwanych
  • poznanie systemów (SAP i innych) jakie używane są do rejestrowania szkoleń i utrzymywania danych
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • wsparcie zespołu w bieżących pracach administracyjnych,
  • testowanie nowego narzędzia e-learningowego
  • administrowanie bazą danych szkoleniowych
  • przygotowywanie prostych raportów i zestawień danych szkoleniowych
  • przygotowywanie danych powiązanych z procesem oceny pracowniczej (w systemie SAP)
  • odpowiadanie pracownikom na pytania dot. szkoleń i procesu oceny pracowniczej

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie (min C1) - warunek konieczny z uwagi na współpracę z pracownikami z całego świata
  • pozytywne nastawienie do pracy zespołowej
  • zorientowanie na szczegóły, dokładność
  • orientacja w podstawowych narzędziach wirtualnych (internet, wyszukiwanie danych obsługiwanie poczty internetowej, Excel)
  • doskonała organizacja czasu pracy