indirect buyer, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina niedźwiedzka+48 605 207 108
numer referencyjny
/197/06/2019/WW - 58952

opis stanowiska

Koordynujesz na co dzień działania zakupowe, a angielski nie jest dla Ciebie problemem? To nie przypadek! Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko indirect buyer. Nie czekaj - aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pakiet benefitów w formie kafeterii: roczną premię, kursy językowe, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków
  • pracę w przyjaznej atmosferze w kreatywnym środowisku
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • profesjonalne szkolenia

zadania

  • koordynowanie działań zakupowych, pozyskiwanie materiałów w opłacalny i terminowy sposób
  • współpraca z wewnętrznymi interesariuszami i klientami w procesie zakupu (wymagania, specyfikacje techniczne, potwierdzanie ofert, rozstrzyganie roszczeń)
  • negocjowanie cen produktów, ocena dostawców i usprawnienie procesów
  • monitorowanie statusu zamówienia i daty dostawy oraz podejmowanie odpowiednich działań w razie potrzeby
  • automatyzowanie i ulepszanie procesu zamawiania, wdrażanie nowych narzędzi i metod

oczekujemy

  • około 2 lat doświadczenia w pracy w środowisku zakupowym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego
  • wysokiego stopienia motywacji i nastawienia do działania skoncentrowanego na kliencie
  • znajomości zasad zamówień publicznych, zarządzania zakupami i produkcji
  • umiejętności analitycznych w środowisku
  • znajomości programów Excel, Access, PowerPoint itp.
  • umiejętności pracy zespołowej, także w środowisku międzyfunkcyjnym i wielokulturowym