inside sales representative - doradca techniczny, kajetany

lokalizacja
kajetany, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jagoda talar+48 607403506
numer referencyjny
/218/01/2019/JT - 56001

opis stanowiska

Dla jednego z naszych największych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej wielokrotnie nagradzanej w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie "Great place to work" z siedzibą w Kajetanach poszukujemy Kandydatek i Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

doradca techniczny - inside sales representative

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałą współpracę
  • umowę o pracę
  • opiekę konsultanta Randstad, który przyjeżdża do firmy z dokumentami
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową w atrakcyjnej cenie - więcej informacji na stronie głównej Randstad

zadania

  • rozumienie potrzeb i wymagań klientów
  • sprzedaż produktów firmy poprzez telefoniczny kontakt z klientem
  • przygotowanie ofert dla klientów
  • zamknięcie sprzedaży
  • utrzymywanie i rozwijanie bazy klientów
  • współpraca z partnerami handlowymi
  • przygotowywanie i wysyłanie materiałów marketingowych do klientów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej będzie dodatkowym atutem
  • dobra prezencja przez telefon
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu wielu połączeń telefonicznych dziennie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w CRM
  • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej
  • doskonałe umiejętności słuchania
  • umiejętności wykonywania wielu zadań jednocześnie