inspektor jakości, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

beniamin sykut+48 667890038
numer referencyjny
/359/11/2020/BS - 66719

opis stanowiska

Elektryzująca oferta pracy w Opolu czeka na Ciebie! Pracuj w międzynarodowej firmie zajmującej się produkcją części układów kierowniczych.

Poszukujemy: inspektorów jakości

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia: do 3800 zł brutto miesięcznie
  • stała praca w firmie z doskonałą pozycją rynkową
  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • komfortowe warunki pracy na nowoczesnej hali produkcyjnej
  • realna możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia wprowadzające oraz rozwojowe
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca w systemie 3-zmianowym

zadania

  • wykonywanie pomiarów i testów produktów i komponentów
  • akceptacja detali
  • kontrola wyrobów dostarczonych przez dostawców
  • monitorowanie bieżących wyników jakościowych
  • bieżąca współpraca z działem produkcyjnym (Liderami, Operatorami maszyn)
  • wykonywanie testów specjalistycznych (np. testy na maszynie Zwick)

oczekujemy

  • praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w pracy w obszarze jakości/pomiarów (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
  • znajomość oprogramowania MS Office
  • znajomość technik i narzędzi pomiarowych (m.in suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz)

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 667890038