inspektor ochrony danych osobowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Egzekwowanie prawa, Ochrona
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/267/01/2019/AR - 56052

opis stanowiska

Ochrona danych osobowych nie jest Ci obca? Znasz dokładnie zasady obowiązujące w związku z rozporządzeniem RODO? Dołącz do Randstad Polska, obecnie poszukujemy Inspektora ochrony danych osobowych.

oferujemy

  • pracę u lidera wśród agencji rekrutacyjnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt - w zależności od preferencji
  • świadczenia pozapłacowe
  • dobrą lokalizację biura

zadania

  • informowanie Zarządu oraz pracowników Spółki o obowiązkach wynikających z RODO oraz innych przepisów o ochronie danych
  • udzielanie porad w zakresie zgodności z prawem przetwarzania danych w procesach realizowanych przez Spółkę
  • opiniowanie dokumentów Spółki dotyczących danych osobowych
  • monitorowanie przestrzegania RODO, innych przepisów o ochronie danych oraz polityk i procedur obowiązujących w Spółce
  • szkolenie personelu uczestniczącego w operacjach przetwarzania danych osobowych
  • przeprowadzania audytów (a także, w razie konieczności, u podmiotów, którym Spółka powierzyła dane do przetwarzania),
  • doradztwo w przedmiocie rozliczalności wdrożenia przepisów RODO,
  • identyfikowanie ryzyka związanego z przetwarzaniem oraz implementacja środków pozwalających zminimalizować to ryzyko.

oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych oraz doświadczenie w implementacji rozporządzenia RODO
  • biegłej znajomość języka angielskiego
  • wyższego wykształcenia - preferowane prawnicze
  • bardzo dobrej znajomości obowiązujących europejskich i krajowych przepisów o ochronie danych osobowych
  • umiejętności pracy w dynamicznym, zmieniającym się środowisku