interim finance manager, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra jaworska+48 605066031
numer referencyjny
/601/11/2018/AJ - 55425

opis stanowiska

Chcesz samodzielnie zarządzać finansami? Raportować do Dyrektora Generalnego i na co dzień współpracować z centralą firmy w Europie? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Dla jednego z naszych Klientów – światowego producenta i dystrybutora systemów oraz usług wykorzystywanych w branży spożywczej – poszukujemy osoby na stanowisko Interim Finance Manager.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielne zarządzania finansami firmy
  • rozwój kompetencji związany z zarządzaniem zespołem
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

zadania

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań do GUS oraz NBP
  • odpowiedzialność za przygotowanie i kontrolę merytoryczną deklaracji podatkowych
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • kontrola i autoryzacja przelewów wychodzących
  • kontrola kosztów
  • comiesięczne raportowanie do grupy we IFRS oraz bieżąca współpraca z centralą
  • analiza odchyleń
  • sporządzanie zestawień oraz analiz za potrzeby Zarządu
  • uczestniczenie w procesie budżetowania oraz samodzielne sporządzanie budżetu kosztowego
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, NBP, GUS, banki, firmy leasingowe, audytorzy i dział prawny)
  • prognoza przepływów pieniężnych
  • nadzór nad działem administracji w firmie i flotą samochodową

oczekujemy

  • wykształcenia wyższe kierunkowe - finanse/rachunkowość/ekonomia
  • min 5 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • bardzo dobrej znajomości UoR oraz IFSR
  • znajomości przepisów prawa podatkowego VAT, CIT
  • znajomość prawa pracy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • biegłej znajomości programów Excel
  • znajomości programów Navision oraz Hyperion
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • samodzielności, odpowiedzialności, sumienności oraz dokładności
  • inicjatywy w podejmowaniu działań
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dostępności do rozpoczęcia pracy "od zaraz"