intermediate representative, client service, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela jakubiak+48 697240229
numer referencyjny
/214/06/2019/IJ - 58970

opis stanowiska

Pracuj w firmie finansowej! Rozwijaj swoje skrzydła i podnoś kompetencje!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym;
  • możliwość rozwoju w sektorze finansowym;
  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w pracy codziennej;
  • prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku.

zadania

  • weryfikacja uzgodnień gotówkowych;
  • monitorowanie odbioru i wypłat środków do rozliczenia;
  • administrowanie portfelami pożyczek i obligacji;
  • wsparcie managera w obsłudze klientów międzynarodowych;
  • uczestniczenie w nowych projektach.

oczekujemy

  • zaangażowania i motywacji do rozwoju w branży finansowej;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2;
  • dobra znajomość Excel;
  • zainteresowania rynkami finansowymi.