investment analyst, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja trzcińska+48 506463243
numer referencyjny
/44/03/2020/PB - 63022

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku? Nie czekaj, aplikuj! W trosce o Twoje bezpieczeństwo zaproponujemy Ci rekrutację przez telefon lub online.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet benefitów;
  • pracę w środowisku międzynarodowym;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze telefonicznej sprzedaży produktów finansowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • pracę w dogodnie zlokalizowanym biurze- Warszawa Śródmieście.

zadania

  • obsługa stałych Klientów;
  • telefoniczne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • udzielanie informacji na temat procesu kredytowego;
  • przygotowywanie oraz weryfikacja poprawności dokumentów;
  • bieżące raportowanie do przełożonego

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego
  • min. rocznego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej w szeroko rozumianej branży finansowej
  • otwartości oraz wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • chęci dalszego rozwoju w sprzedaży produktów finansowych.