inżynier aplikacyjny, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina warowna+48 607375931
numer referencyjny
/76/09/2020/KW - 65418

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w obszarze technologii wodnej.

oferujemy

  • samodzielne stanowisko, pozwalające na wykorzystanie dotychczas zdobytego doświadczenia
  • współpracę z międzynarodową firmą, będącą faktycznym liderem w swojej branży
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet socjalny

zadania

  • dobór urządzeń technologicznych dla stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków oraz innych instalacji przemysłowych
  • sporządzanie ofert
  • utrzymywanie kontaktów z Klientami poprzez doradztwo techniczne
  • opracowanie podstawowej dokumentacji technicznej

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wiedzy w zakresie technologii uzdatniania wody lub oczyszczania ścieków
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu w tym zakresie
  • mile widziana wiedza w zakresie: systemów napowietrzania oraz dezynfekcji i filtracji wody