inżynier automatyk z angielskim, namysłów

lokalizacja
namysłów, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna zembik+48 667800881
numer referencyjny
/9/11/2020/AZ - 66425

opis stanowiska

Jesteś Inżynierem?Znasz dobrze język angielski? Szukasz nowych możliwości rozwoju?Jeśli trzy razy odpowiedziałeś tak to ta oferta jest dla Ciebie.

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia specjalistyczne oraz językowe
  • bogaty pakiet socjalny
  • elastyczny czas pracy

zadania

  • optymalizację istniejących systemów automatyki opartych na sterownikach firmy SIEMENS
  • tworzenie i modyfikacje dokumentacji elektrycznej
  • uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
  • współpracę z innymi zespołami w ramach obecnych i nowych projektów produkcyjnych
  • wsparcie w zapewnieniu bezawaryjnego funkcjonowania linii produkcyjnych
  • diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawę maszyn i urządzeń produkcyjnych.

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (automatyka/mechatronika/elektronika)
  • znajomości oprogramowania narzędziowego do programowania sterowników PLC paneli operatorskich HMI firmy SIEMENS
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • znajomości MS Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności analizowania dokumentacji technicznej