inżynier automatyk, płońsk

lokalizacja
płońsk, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna malan+48 697207434
numer referencyjny
/482/10/2020/ON - 66282

opis stanowiska

Obierz właściwy kierunek i dołącz do zespołu międzynarodowej firmy produkującej artykuły spożywcze.

Poszukujemy doświadczonych Inżynierów Automatyków do działu Utrzymania Ruchu.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • umowę o pracę
  • pracę w trybie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku

zadania

  • zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego, m.in. w zakresie układów sterowania maszyn, techniki napędowej
  • redukcja przestojów we współpracy z Inżynierem UR
  • usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów
  • analizowanie przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań korygująco-naprawczych
  • zaawansowana diagnostyka i naprawa układów sterowania (falowniki, sterowniki PLC, panele operatorskie)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (Automatyka i Robotyka/Elektronika/Mechatronika)
  • wiedzy z zakresu układów sterowania maszyn oraz techniki napędowej
  • min. rocznego doświadczenia w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomości programowania sterowników PLC: SIEMENS S7, ALLEN-BRADLEY, OMRON