inżynier automatyk, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina ciapała+48 +48667800847
numer referencyjny
/49/01/2020/KC - 62064

opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Inżyniera Automatyki w Starachowicach.

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, pakiet świadczeń socjalnych
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

zadania

  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
  • diagnozowanie oraz usuwanie usterek oraz awarii maszyn
  • przegląd i inspekcja maszyn
  • planowanie i projektowanie prostych układów sterowania automatyki
  • tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych
  • wsparcie operacyjne Kierownika

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (elektryka, automatyka, systemy mechatroniczne lub pokrewne)
  • uprawnień SEP E do 1 kV
  • znajomości zagadnień mechatronicznych
  • doświadczenia w diagnostyce, naprawach, przeglądach, remontach maszyn
  • znajomości techniki napędów elektrycznych (np. silniki oraz falowniki ABB)
  • znajomości sterowników PLC
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości języka angielskiego (poziom komunikatywny)