inżynier budowlany, stężyca

lokalizacja
stężyca, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło

kontakt w randstad

anita mundzik+48 501327937
numer referencyjny
/538/08/2018/AM - 53564

opis stanowiska

Dla dużej firmy z branży rolniczej poszukujemy inżyniera budowlanego z zaawansowaną znajomością języka angielskiego. Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, nie czekaj. Skontaktuj się z nami!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

zadania

  • prowadzenie procesów inwestycyjnych i przygotowanie kosztorysów
  • przygotowanie projektów umów z podwykonawcami oraz dokumentacji na potrzeby procesu inwestycyjnego, m. in. harmonogramów, analiz ryzyka, budżetów
  • weryfikacja poprawności protokołów wykonawczych
  • nadzór nad postępem prac zgodnie z procedurami i harmonogramem

oczekujemy

  • znajomości j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • wykształcenia wyższego (technicznego)
  • umiejętności planowania i organizacji własnej pracy
  • znajomości MS Office, AutoCad