inżynier ds. analizy defektu, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/363/04/2019/AZ - 57979

opis stanowiska

Posiadasz wiedzę z zakresu elektrochemii, elektrotechniki lub automatyki? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Weź udział w tworzeniu jednej z największych inwestycji greenfield w Europie!

Lokalizacja miejsca pracy: okolice Wrocławia

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
  • lekcje języka angielskiego
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

zadania

  • prowadzenie badań nad cząstkami metalicznymi w procesie (pobór prób, detekcja cząstek w laboratorium, sporządzenie dokumentacji, analiza statystyczna danych)
  • przygotowywanie instrukcji technologicznych oraz procedur
  • inspekcja linii technologicznej
  • przeprowadzanie testów i pomiarów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego lub ostatnie semestry studiów
  • podstawowej wiedzy z zakresu elektrochemii, elektrotechniki i automatyki, materiałoznawstwa w zakresie cząstek metalicznych
  • znajomości statystyki inżynierskiej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomości pakietu MS Office
  • innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy