inżynier ds. analizy ogniw (litowo-jonowych), bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/364/04/2019/AZ - 57980

opis stanowiska

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze analizy ogniw i chcesz się rozwijać w tym kierunku - aplikuj i dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive!

Lokalizacja miejsca pracy: okolice Wrocławia

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

zadania

  • analiza wadliwych ogniw w wewnętrznych i zewnętrznych laboratoriach
  • wykonywanie analizy niszczenia komórek
  • raportowanie statusu i wyników przeprowadzonych testów
  • tworzenie dokumentacji i raportów zgodnie z wymogami
  • wybór, ocena i zakup niezbędnego sprzętu pomiarowego
  • tworzenie dokumentacji i raportów oraz wsparcie przy tworzeniu procesów związanych z analizą komórek
  • doskonalenie procesów na danym obszarze

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Chemia, Inżynieria Chemiczna
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziedzinie elektromobilności, w szczególności w zakresie rozwoju ogniw akumulaturowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • analityczny umysł i umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość pakietu MS Office
  • innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy
  • wiedza z zakresu chemii komórek, struktury i procesu produkcji - w szczególności komórek litowo-jonowych
  • praktyczna znajomość narzędzi analitycznych, takich jak: mikroskop i multimetr
  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych