inżynier ds. analizy ogniw (litowo-jonowych), wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/364/04/2019/AZ - 57980

opis stanowiska

Poszukujemy Kandydata do międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji baterii litowo-jonowych.

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Darmowe kursy języka angielskiego
  • Rozbudowany pakiet benefitowy obejmujący między innymi: kartę Multisport, prywatne ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe oraz możliwość zdobywania wiedzy w fabryce w Korei, Chinach lub USA.
  • Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego
  • Strefę relaksu w pracy m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki

zadania

  • Analiza wadliwych ogniw litowo-jonowych dla europejskich producentów OEM i dostawców w wewnętrznych i zewnętrznych labolatoriach,
  • Przeprowadzenie analizy niszczenia komórek i badanie przyczyn źródłowych za pomocą analitycznego sprzętu instrumentalnego,
  • Przedstawianie etapów i wyników testów na spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Tworzenie dokumentacji i raportów oraz wsparcie przy tworzeniu procesów związanych z analizą komórek,
  • Wybór, ocena i zakup niezbędnego sprzętu pomiarowego,
  • Doskonalenie procesów na danym obszarze.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Analitycznego umysłu i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Innowacyjności i bardzo dobrej organizacji pracy.