inżynier ds. badań i rozwoju, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

anna kucharzewska+48 695951744
numer referencyjny
/380/09/2018/AK - 54017

opis stanowiska

Lubisz nowe wyzwania? Myślisz o rozwoju zawodowym w międzynarodowej firmie ?

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera ds. badań i rozwoju. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • udział w rozwoju Laboratorium Badań i Rozwoju
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki)
  • szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestniczenia w kursach językowych
  • pracę w młodym zespole

zadania

  • uczestnictwo w tworzeniu środowiska niezbędnego do przeprowadzenia badań produktów (nowych oraz już produkowanych)
  • przeprowadzanie badań i testów elektromechanicznych osprzętu elektroinstalacyjnego
  • badania niszczące i nieniszczące komponentów wykorzystywanych w aparaturze elektrycznej niskich napięć
  • tworzenie i usprawnianie procesów pomiarów realizowanych przez Laboratorium
  • realizacja projektów w międzynarodowym środowisku

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w pracy w Laboratorium Badawczym (min. 1 rok)
  • znajomości zagadnień pomiarów elektrycznych
  • praktycznej znajomości programu Excel (zestawienia, wykresy)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (dokumentacja techniczna)
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz podstaw rysunku technicznego
  • uprawnień elektrycznych SEP do kV (mile widziane)