inżynier ds. elektrycznych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika kwaśniewska+48 605307704
numer referencyjny
/189/01/2020/DK - 62659

opis stanowiska

Poszukujesz możliwości rozwoju? Chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach? A branża fit-out jest Ci znana? Nie czekaj, Aplikuj!

oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach w prężnie rozwijającej się firmie
  • ciekawe warunki finansowe w tym roczna premia uznaniowa
  • zatrudnienie w formie kontraktu (B2B)
  • narzędzia do pracy
  • obsługa księgowa odnośnie prowadzenia własnej działalności gospodarczej

zadania

  • koordynacja prac na budowie
  • sporządzanie projektowej oraz raportowanie
  • planowanie robót zgodnie z wymogami prawa, wymogami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramami
  • kontrola jakości prac

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • minimum rocznego doświadczenia na zbieżnym stanowisku
  • znajomości rynku fit-out
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości MS Office, AutoCAD
  • wysokich zdolności organizacyjnych, samodzielności