inżynier ds. jakości, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Lotnictwo
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena leśniak+48 504143979
numer referencyjny
/615/01/2019/MLrr - 56400

opis stanowiska

Szukamy wysoce zmotywowanych kandydatów do przyłączenia się do nowego działu inżynierii jakości do rozwijającego się service center w branży lotniczej! Jeśli jesteś gotowy, aby rozwijać się w dziedzinie inżynierii jakości, nie wahaj się z nami skontaktować.

oferujemy

  • możliwość zbudowania nowego działu inżynierii jakości
  • atrakcyjny pakiet świadczeń i świadczeń: Multisport, opieka medyczna, dodatek urlopowy, karty przedpłacone itp.
  • praca w międzynarodowym środowisku przy zachowaniu najwyższych standardów
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość pracy z ludźmi z różnych kultur

zadania

  • badania, rozporządzanie i raportowanie kluczowych wskaźników wydajności i zapytań w celu wsparcia funkcji działu jakości
  • kontrolowanie i modyfikowanie systemów informacyjnych (np. procesy, procedury, rysunki, specyfikacja)
  • kontrola działań związanych z utrzymywaniem interfejsu danych między systemami
  • działania usprawniające w celu poprawy wyników biznesowych
  • zatwierdzania dokumentacji klienta (np. FAIR, formularze zwolnienia EASA)
  • przestrzeganie wszystkich odpowiednich wewnętrznych zasad, zasad i procedur, w tym odnoszących się do BHP, ochrony danych

oczekujemy

  • doświadczenie w kontroli jakości (kontrola) min. 2 lata (najlepiej w przemyśle lotniczym lub motoryzacyjnym)
  • komunikatywny angielski min. B2
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne