inżynier ds. rozwoju produktu, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/351/04/2019/AZ - 57966

opis stanowiska

Chcesz w swojej codziennej pracy odpowiadać za wdrażanie, uruchamianie i udoskonalanie nowych procesów produkcyjnych? To oferta idealna dla Ciebie! Rozwiń swoją karierę w międzynarodowej firmie z branży chemicznej.

Lokalizacja miejsca pracy: okolice Wrocławia

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

zadania

  • prace nad optymalizacją designu baterii w celu zapewnienia zwiększonej wydajności i najwyższej jakości
  • ocena specyfikacji i metod poprawy kontroli jakości
  • analiza mechanizmu uszkodzeń i poszukiwanie rozwiązań (FTA, Reverse FMEA)
  • implementacja i optymalizacja nowych procesów produkcji baterii
  • opracowanie kluczowych materiałów i komponentów baterii
  • outsourcing i współpraca w zakresie nowych technologii w Europie
  • kontakt z klientem (producenci samochodów)

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne (Elektrochemia, Chemia, Inżynieria Chemiczna, Materiałoznawstwo, Mechanika, Mechatronika, Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka, Metalurgia, Fizyka, Nauki Przyrodnicze)
  • podstawowe doświadczenie związanego z R&D
  • doświadczenie w rozwoju i optymalizacji procesów chemicznych (Mixing/Coating) lub montażowych (Assembly)
  • doświadczenie w pracy na pełni zautomatyzowanych liniach montażowych i produkcyjnych
  • znajomość rysunku technicznego 2D
  • umiejętność stosowania Six Sigma/narzędzi statystycznych do analizy i optymalizacji projektu i procesu

mile widziane:

  • umiejętność obsługi narzędzi 3D (CATIA / AutoCad / UG itp.)
  • znajomość analizy elektrochemicznej
  • znajomość procesów rozwojowych w przemyśle automotive
  • znajomość BMS (Battery Management System)
  • umiejętność przeprowadzania analizy defektów przy użyciu metod spektroskopowych (rentgen, SEM, CMM i mikroskopia optyczna itp.)