inżynier ds. rozwoju produktu, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/351/04/2019/AZ - 57966

opis stanowiska

Pracuj na najnowocześniejszych technologiach, w firmie, która wiedzie prym w branży chemicznej!

oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • W całości opłacone kursy języka angielskiego,
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie
  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach zagranicznych
  • Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego

zadania

  • Optymalizacja designu baterii by zapewnić zwiększoną wydajność i jakość
  • Ocena specyfikacji i metod poprawy kontroli jakości
  • Analiza mechanizmu uszkodzeń i poszukiwanie rozwiązań (FTA, Reverse FMEA)
  • Implementacja i optymalizacja nowych procesów produkcji baterii (w oparciu o Six Sigma)
  • Opracowanie kluczowych materiałów i komponentów baterii
  • Outsourcing i współpraca w zakresie nowych technologii w Europie
  • Kontakt z Klientem (producenci samochodów)
  • Szkolenie nowych inżynierów, przekazanie podstawowej wiedzy dot. baterii w przemyśle automotive

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego (Elektrochemia, Chemia, Inżynieria Chemiczna, Materiałoznawstwo, Mechanika, Mechatronika, Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka, Metalurgia, Fizyka, Nauki Przyrodnicze)
  • Podstawowego doświadczenia związanego z R&D
  • Doświadczenia w rozwoju i optymalizacji procesów chemicznych (Mixing/Coating) lub montażowych (Assembly)
  • Doświadczenia w pracy na pełni zautomatyzowanych liniach montażowych i produkcyjnych
  • Znajomości rysunku technicznego 2D
  • Umiejętności zastosowania SIx Sigma/narzędzi statystycznych do analizy i optymalizacji projektu i procesu

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi narzędzi 3D (CATIA / AutoCad / UG itp.)
  • Znajomość analizy elektrochemicznej
  • Znajomość procesów rozwojowych w przemyśle automotive
  • Znajomość BMS (Battery Management System)
  • Umiejętność przeprowadzania analizy defektów przy użyciu metod spektroskopowych (rentgen, SEM, CMM i mikroskopia optyczna itp.)