inżynier ds. seryjnego produktu, namysłów

lokalizacja
namysłów, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/476/04/2021/MK - 69686

opis stanowiska

Nowe możliwości zawodowe czekają na Ciebie!

Zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z klientem
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe)
  • pakiety: medyczny, socjalny
  • dopłaty do dojazdów lub pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie do żłobka

zadania

  • podejmowanie działań mających na celu optymalizację, poprawę ergonomii oraz zwiększenie wydajności i niezawodności procesów technologicznych
  • analiza zdolności produkcyjnych oraz ograniczeń procesu
  • koordynacja prowadzonych projektów. m.in. relokacje, transfer technologii, zakup maszyn
  • nadzór nad zgodnością maszyn i urządzeń z obowiązującymi wymogami oraz przepisami

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe: zarządzanie i inżynieria produkcji, elektronika)
  • doświadczenie zawodowe w przedsiębiorstwie zajmującym się seryjną produkcją
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość zasad Lean Manufacturing (mile widziane)
  • znajomość technik normowania czasu (REFA, MTM) (mile widziane)
  • doświadczenie w zakresie analizy FMEA oraz SAP-a (mile widziane)
  • komunikatywność, dokładność