inżynier ds. technicznych, buk

lokalizacja
buk, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/75/06/2019/NL - 58837

opis stanowiska

Chcesz rozwijać swoje umiejętności i doskonalić swoje kompetencje zawodowe ? Komunikujesz się bardzo dobrze w języku angielskim ? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, aplikuj !

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość ciągłego doskonalenia swoich kompetencji zawodowych
  • samochód służbowy w przypadku odległego dojazdu do miejsca pracy

zadania

  • koordynowanie prac projektowych na poziomie zakładu produkcyjnego
  • realizacja celów projektu w kontekście budżetu, produktywności oraz założonych celów jakościowych
  • kontrolowanie kosztów i inwestycji związanych z projektem
  • wsparcie projektowania nowych stanowisk pracy wraz z oprzyrządowaniem
  • prowadzenie działań z zakresu ciągłego doskonalenia procesów technologicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, wydajności oraz wymaganej jakości produktów
  • przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji i raportów w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności
  • przygotowywanie wstępnych kosztorysów, specyfikacji materiałowych
  • koordynacja projektów realizowanych przez firmę w kraju oraz na poziomie międzynarodowym
  • uzgadnianie dokumentacji z Zarządem oraz wykonawcą
  • nadzór nad realizacją projektu w fazie budowy oraz instalacji
  • pomoc w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych
  • optymalizacja finansowa realizowanych projektów
  • uzgodnienia techniczne i ścisła współpraca z innymi działami oraz z podwykonawcami zewnętrznymi
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego kierunkowego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (branża spożywcza)
  • umiejętności pracy w zespole, wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych
  • znajomości zasad prowadzenia i nadzorowania projektów
  • umiejętności efektywnej organizacji czasu pracy, ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • umiejętności analizy, rozwiązywania problemów
  • umiejętności kosztorysowania
  • własnej inicjatywy, samodzielności, komunikatywności, zaangażowania, odpowiedzialności, samodyscypliny,
  • systematyczności, dokładności i precyzja w działaniu
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)
  • doświadczenia zawodowego w zakładach produkcyjnych
  • kreatywności umożliwiającej tworzenie nowych rozwiązań
  • gotowości do podróży służbowych
  • prawa jazdy kategorii B