inżynier ds. wsparcia technicznego pomp ciepła a2w, ruda śląska

lokalizacja
ruda śląska, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 605131666
numer referencyjny
/511/09/2020/ŻG - 65794

opis stanowiska

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu nasz klient należy do grona liderów dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Przewagę konkurencyjną firmy umacniają profesjonaliści z branży HVAC.

W związku z rozbudową struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity - dopłata do karty multisport,, owocowe wtorki
  • pracę w nowoczesnej i wygodnej siedzibie firmy,
  • bezpłatny parking
  • dogodna lokalizacja – blisko DTŚ
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

zadania

  • wsparcie techniczne Działu Sprzedaży oraz klientów B2B w zakresie doborów technicznych oferowanych produktów
  • prowadzenie szkoleń technicznych dla struktur sprzedaży oraz kontrahentów
  • tematyczne szkolenia z zakresu doboru, montażu i instalacji oraz serwisu pomp ciepła
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • kontakty z zagranicznymi zakładami produkcyjnymi
  • prowadzenie procesu odbioru i komisyjnego uruchamiania instalacji A2W HP
  • terenowy nadzór nad kluczowymi inwestycjami, weryfikacja poprawności wykonania instalacji, komisyjne uruchomienie układów
  • diagnozowanie usterek technicznych oraz problemów jakościowych urządzeń
  • raportowanie prowadzonych zadań
  • rozwiązywanie nietypowych zagadnień technicznych
  • rozpatrywanie zgłoszeń gwarancyjnych
  • współuczestnictwo w procesie rozbudowy działu

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze pracy z produktami HVAC i pompami ciepła powietrze woda
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, np. inżyniera wsparcia technicznego, instalatora lub serwisanta systemów pomp ciepła A2W
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość rozwiązań technicznych branży A2W
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana również znajomość innych języków
  • nastawienie zadaniowe
  • umiejętności negocjacyjne
  • pracowitość, sumienność
  • prawo jazdy kat. B.
  • samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • miejsce wykonywania pracy, w siedzibie firmy