inżynier ds. zarządzania powierzchnią produkcyjną, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/514/11/2018/MK - 55343

opis stanowiska

Projektowanie i planowanie powierzchni nowych hal produkcyjnych to coś dla Ciebie?

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na cały obiekt firmy produkcyjnej, ta praca jest dla Ciebie!

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z Klientem
  •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
  • realne możliwości rozwoju

zadania

  • projektowanie i planowanie powierzchni hal produkcyjnych pod nowe uruchomienia
  • udział w projektowaniu przepływu materiału dla nowych uruchomień
  • udział w planowaniu rozmieszczenia linii produkcyjnych i stanowisk pracy na powierzchniach produkcyjnych, zgodnie z zasadami ergonomii i BHP
  • sporządzanie graficznych opisów instalacji, maszyn i systemów zaopatrywania w projekcie CAD
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną obiektu
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu optymalizacji systemów i procesów produkcyjnych
  • współpraca z działami ds. planowania produkcji, zakupów, BHP, controllingu, logistyki i utrzymania ruchu

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżyniera organizacji, zarządzanie produkcją, logistyka lub budowa maszyn)
  • doświadczenie w branży automotive (mile widziane)
  • praktyczna znajomość programów CAD (mile widziane Auto- CAD) oraz programów 3-D, 2-D CAD/CAM
  • znajomość zasad ergonomii i BHP
  • praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami (mile widziane)
  • znajomość systemu SAP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, (w szczególności Excel)
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • otwarcie na wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań