inżynier ds. zarządzania projektami, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/439/03/2021/AK - 68905

opis stanowiska

Masz umiejętności planowania i wdrażania nowinek technicznych lub usprawnień? Dokumentacja techniczna nie jest dla Ciebie wyzwaniem a przyjemnością? Lubisz mieć wszystko pod kontrolą?

Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś "tak" to zaaplikuj do nas!

oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów pracowniczych,
  • Interesujący pakiet szkoleń do wyboru,
  • Pakiet relokacyjny oraz możliwość zakwaterowania,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.

zadania

  • Tworzenie harmonogramu przenoszenia lub uruchamiania nowych projektów,
  • Nadzorowanie oraz kontrolowanie projektu na podstawie ustalonego harmonogramu,
  • Ocena w obszarze technicznym oraz funkcjonalności doboru technologii i procesu produkcyjnego do nowych projektów i produktów,
  • Organizacja oraz wdrażanie usprawnień w zakresie produktów i projektów,
  • Tworzenie raportów dla Dyrektora Technicznego o bieżącym stanie uruchamiania nowych projektów oraz sygnalizacja zagrożeń i problemów powodujących opóźnienia w harmonogramie,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej projektu

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Rocznego doświadczenia zawodowego na pokrewnych stanowiskach,
  • Umiejętności w zespole oraz pod presją czasu,
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.