inżynier ds. zarządzania projektami, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta kamińska+48 697742288
numer referencyjny
/460/08/2020/EK - 65270

opis stanowiska

Marzy Ci się interesująca praca w prężnie rozwijającej się firmie? Świetnie odnajdujesz się w środowisku nowoczesnych technologii? Masz umiejętności planowania i wdrażania usprawnień, a dokumentacja techniczna nie stanowi dla Ciebie problemu? Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie - nie wahaj się, aplikuj!

oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Kompleksowy proces szkoleniowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Firmowe wydarzenia integracyjne.

zadania

  • Tworzenie harmonogramu przenoszenia lub uruchamiania nowych projektów,
  • Nadzorowanie oraz kontrolowanie projektu na podstawie ustalonego harmonogramu,
  • Ocena w obszarze technicznym oraz funkcjonalności doboru technologii i procesu produkcyjnego do nowych projektów i produktów,
  • Organizacja oraz wdrażanie usprawnień w zakresie produktów i projektów,
  • Tworzenie raportów o bieżącym stanie uruchamiania nowych projektów oraz sygnalizacja zagrożeń i problemów powodujących opóźnienia w harmonogramie,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej projektu.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Rocznego doświadczenia zawodowego na pokrewnych stanowiskach,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.