inżynier ds. zarządzania zmianami, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 +48 605 131 666
numer referencyjny
/40/04/2021/AS - 69260

opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera w branży automotive ,rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko inżynier ds. zarządzania zmianami.

Jeżeli lubisz pracę pełną wyzwań, chcesz ciągle podnosić swoje kwalifikacje i mówisz swobodnie w języku niemieckim, to ta oferta jest skierowana do Ciebie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w globalnej organizacji
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • dofinansowanie do nauki języków
  • dofinasowanie wypoczynku
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w modelu hybrydowym ( 2 dni w biurze)
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów

zadania

  • współpraca z klientem, centralą oraz działem technicznym w kwestiach zmian w procesie i produkcie
  • przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • aktualizacja Bill of Material (BOM)
  • udział w pracach zespołów interdyscyplinarnych (FMEA / 8D)
  • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z procesem / wyrobem
  • nadzór nad całym etapem wdrożenia zmiany (planowanie-wdrożenie)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami - mile widziane
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • samodzielności oraz asertywności
  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji w zespole projektowym
  • znajomości normy IATF 16949
  • znajomości zagadnień APQP, Pakietu VDA, FMEA, Control Plan
  • znajomości rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość środowiska SAP