inżynier elektronik ds. testów, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Nauka, Badania
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/557/01/2019/MK - 56351

opis stanowiska

Nowinki techniczne to coś co lubisz i chcesz się w tym kierunku sukcesywnie rozwijać ?

Dołącz do grona specjalistów i miej swój realny wkład w rozwój nowych technologii.

oferujemy

  • umowę o prace bezpośrednio z Klientem
  • możliwość kształtowania nowych technologii
  • stołówka z dofinansowaniem do posiłków
  • ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, pakiet socjalny (bony świąteczne, prezenty, bony dla dzieci i pracowników)
  • realny i indywidualny wpływ na tworzenie produktu

zadania

  • analiza układów elektronicznych wyrobu
  • ustalanie przyczyn awarii elektronicznych urządzenia
  • tworzenie planu i specyfikacji testów
  • tworzenie przypadków testowych bazując na wymaganiach oraz specyfikacji produktu
  • tworzenie stanowisk testowych
  • przeprowadzanie testów nowych urządzeń
  • automatyzacja testów
  • wykonywanie testów środowiskowych oraz kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)

oczekujemy

  • wiedzy z zakresu funkcjonowania układów elektronicznych
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane nauki: elektronika, elektrotechnika, mechatronika, automatyka)
  • analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
  • umiejętności obsługiwania urządzeń laboratoryjnych (oscyloskopy, multimetry, zasilacze laboratoryjne)
  • dobej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie minimum B2